"نماد اعتماد الکترونیکی" فروشگاه، مبنای خرید اینترنتی

تاریخ : 1393/07/06 15:19

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات عنوان نمود:


سام اس ام اس: 

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قم توصیه کرد: هموطنان در خرید اینترنتی تنها از فروشگاه هایی خرید کنند که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "حسن محمد رضایی" از دستگیری فردی که از طریق ایجاد یک فروشگاه اینترنتی اقدام به کلاهبرداری می کرد خبر داد.
وی افزود: در پی شکایت یکی از همشهریان مبنی بر اینکه در یکی از سامانه های اینترنتی برای خرید یک دستگاه گیرنده دیجیتال مبلغ 310هزار تومان به شماره حساب سایت مورد نظر واریز کرده اما پس از گذشت چند ماه هنوز هیچ کالایی دریافت نکرده است.


به گفته رییس پلیس فتا استان قم پس از بررسی های اولیه مشخص شد صاحب سایت جهت انجام فعالیت های اینترنتی خود ازوی پی ان استفاده می کند که در ادامه و طی بررسی های فنی و تخصصی صاحب سایت مذکور شناسایی و دستگیر شد.


رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان قم در خاتمه توصیه کرد: هموطنان در خرید اینترنتی تنها از فروشگاه هایی خرید کنند که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.
منبع: پلیس فتا

پر بیننده ترین ها

پس از مدتها انتظار

پس از تاییدیه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات عنوان نمود:

« تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. »
<#comment> <#comment> <#comment>