دریافت نشان نماد اعتماد الکترونیکی

تاریخ : 1393/06/29 09:37

پس از تاییدیه مرکز توسعه تجارت الکترونیکیخرسندیم به اطلاع برسانیم که سایت www.samsms.ir نشان نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت نموده و گامی دیگر در ارائه خدمات با کیفیت برتر با رویکرد مشتری محوری و تسهیل فرآیند های کسب و کار برداشته است.

نماد اعتماد الکترونیکی چیست و چه کاربردی دارد؟
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز رئیس کمیته نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی است و با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می نماید. نماد الکترونیکی نشانه ای نمادین است که منحصرا توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی مجاز، با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می گردد. این نماد پس از بررسی درگاه، و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می گردد.
پیام ارسالی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:

کسب و کار سامانه ارسال پیام کوتاه
با سلام،
بدين وسيله به اطلاع مي رساند پرونده درخواست نماد اعتماد مربوط به وب سايت samsms.ir فرآيند بررسي جهت اعطاي نماد را با موفقيت به پايان رسانده و وب سايت کسب و کار شما حائز شرايط دريافت نماد یک ستاره شناخته شده است. اين مجوز از تاريخ 1393/06/28 به مدت يک سال داراي اعتبار مي‌باشد.

پر بیننده ترین ها

پس از مدتها انتظار

پس از تاییدیه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات عنوان نمود:

« تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. »
<#comment> <#comment> <#comment>