تبلیغات به وسیله پیامک

تاریخ : 1393/11/02 12:47

پیامک از جمله روش های تبلیغاتی است که می توان آن را به طور گروهی و انبوه در لحظه ای خاص ارسال کرد به طوری که آنا و در لحظه در منظر مخاطب قرار می گیرد.

به گزارش گروه فضای مجازی «خبرگزاری دانشجو»، اگر شما هم قصد داشته باشید که محصول یا خدمات خود  را تبلیغ کنید، به احتمال بسیار زیاد رو به ایمیل های تبلیغاتی می آورید اما یک راه مطمئن تر برای تبلیغات  می تواند استفاده از پیامک و سرویس های پیامکی باشد که مزایای آن در زیر برایتان آورده ایم:
 
پیامک سریع ارسال می شود:
پیامک از جمله روش های تبلیغاتی است که می توان آن را به طور گروهی و انبوه در لحظه ای خاص ارسال کرد به طوری که آنا و در لحظه در منظر مخاطب قرار می گیرد. با پیامک های تبلیغاتی می توان انواع روش های تبلیغی را برای محصولات و خدمات خاص ارائه داد. هم اکنون از سریع ترین روش های تبلیغ استفاده از پنل پیامک است.
 
ماندگاری پیامک بیش از هر روش تبلیغی دیگر است
زمانی که شما یک پیامک برای کاربر ارسال می کنید می تواند به مدت زمان زیادی در گوشی فرد مورد نظر و مشتریان بماند، پیامک حجم زیادی اشغال نمی کند و نمی تواند موجب مزاحمت مخاطب باشد. حتی اگر پیام به نحوی جذاب باشد ممکن است فرد به این دلیل که ممکن است در آینده به آن نیاز داشته باشد، پیام را برای خود نگهدارد و یا حتی در بخش متن های ذخیره شده، تبلیغ شما را نگهداری کند
 
دسترسی سریع به پیامک:
این روزها همه افراد یا تبلت دارند یا گوشی و یا هر دو. بدین صورت افراد بیشتر اوقات روز خود را با این وسایل هوشمند می گذرانند و این همراهی همیشگی باعث شده که مخاطب سریع به پیام تبلیغی شما دسترسی پیدا کند
 
تمام مشترکین پیامک را می خوانند
همیشه هر پیامی که در گوشی برای فرد ارسال می شود، توسط مخاطب به محض باز کردن خوانده می شود و به ندرت پیش می آید که کسی پیامک هایش را نخوانده حذف کند.
 
پیامک نیاز به توزیع کننده ندارد
روش استفاده از پیام کوتاه، مشکل وجود توزیع کننده ها در روش سنتی تبلیغات را از میان برداشته است. کافیست فرد تبلیغ دهنده، با پرداخت هزینه اولیه، تنها یکبار  تبلیغاتش را انجام دهد
 
در ارسال پیامک مخاطب تبلیغات شما خاص است
ویژگی بارز پیامک تبلیغاتی این است، که می توان مخاطبین را دسته بندی کرده و به طور هدفمند شده آن ها را مورد نظر قرار داد. سایر روش های تبلیغات که تلفن، نامه و یا … است می تواند هم هزینه بر باشد و هم زمان گیر و ممکن است از هر تعداد مخاطب افراد معدودی، هدف اصلی تبلیغ باشند که در پیامک چنین نیست.
 
هزینه مناسب
اگر بخواهید یک کاتالوگ چاپ کنید تا محصولات خود را تبلیغ کنید باید حد اقل برای هر نفر 100 تومان، و البته بیشتر هزینه کنید در صورتی که برای مخاطب های پیامکی نیازی نیست هزینه های هنگفت کنید. پس به نظر می رسد که قیمت ها و هزینه ها به تناسب تبلیغات، بسیار مفید تر از روش های دیگر باشد.
 
 
منبع: فرهنگ نیوز

گروه مقالات

پر بیننده ترین ها

نحوه استفاده بهینه از گوشی های آندرویدی

با توجه به افزایش روزافزون خریدهای آنلاین:

« تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. »
<#comment> <#comment> <#comment>